Įmonė „AIVA SISTEMA“  sukūrė unikalią Jūsų poreikius ir lūkesčius  atitinkančią WEB tecnologijomis pagristą sistemą  „AIVAweb Širdies Klinika“.

Ši programa supaprastina pacientų registraciją, palengvina gydytojų ir visos klinikos darbą. Sistema kuriama įmonės programuotojų ir nuolat papildoma naujomis funkcijomis.

Programos pagalba galima sudaryti gydytojų kalendorinius darbo grafikus. Pasirinkus iš grafiko neužimtą laiką, galima priregistruoti pacientą vizitui pas gydytoją.

Užsiregistruoti pas gydytoją pacientas gali ir pats,- per interneto svetainę pasirinkdamas gydytoją ir neužimtą laiką. Užsiregistravus, artėjant vizitui, sistema primena pacientams SMS žinutėmis apie artėjantį apsilankymą pas gydytoją. Atvykus į gydymo įstaigą, registratūroje, jei pacientas atvyko pirmą kartą, įvedami paciento duomenys.

  Gydytojas, laukdamas vizitų ar atvykus pacientui, gali peržvelgti paciento ligų, ankstesnių vizitų, atliktų tyrimų informaciją.

Atvykus pacientui, gydytojas gali sudaryti tyrimų ir gydymų planą, pasirinkdamas iš žinynų tyrimus ir gydymą, įrašyti tyrimų rezultatus ir išvadas, atspausdinti išrašą iš kortelės. Programa paskaičiuoja mokėjimo sumą už paslaugas, leidžia įvesti apmokėjimą bei kontroliuoti skolas.

 Apmokėjimų ir skolų modulis leidžia administruoti pacientų skolas, matyti įsiskolinimus.
Klinikos vadovai gali  gauti ataskaitas apie pacientų būsimus ir, įvykusius vizitus,  įstaigos veiklos ir finansines ataskaitas, gydytojų darbo rezultatus.

Programos duomenų bazė ir programa gali būti laikoma serveryje pačioje klinikoje,-  arba interneto serveryje (debesų technologija).

Su duomenų baze iš registratūros ir gydytojų darbo vietų dirbama per interneto naršyklę.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVAweb širdies klinikos pacientų ir vizitų registracijos, gydytojų darbo planavimo, darbų ir finansų apskaitos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt