AIVA programos pagalba valdysite darbo su klientais, projektavimo, gamybos, tiekimo ir apskaitos procesus. 

AIVA programos pagalba galima aprašyti ir sukurti namų projektinių sprendimų katalogą, su detalių, medžiagų, gamybinių operacijų, darbų aprašymais ir kiekių paskaičiavimo formulėmis.

CRM programos dalis leis užfiksuoti visus potencialius ir esamus klientus, padės planuoti ir nepamiršti nei vieno kontakto. Programos pagalba galėsite suformuoti komercinius pasiūlymus klientams, paskaičiuoti projekto gamybos savikainą ir kainą.  

Gauti iš klientų užsakymai bus perduodami projektavimui arba tiesiogiai į gamybą.

Programa sudarys konstruktoriams darbų planą iš kurio konstruktoriai galės užregistruoti savo darbų vykdymą, bei importuoti suprojektuotų namelių specifikacijų failusį duomenų bazę.

Gamyboje programa jums sudarys užsakytų namų medinių konstrukcijų gamybos planą, paskaičiuos reikalingas medžiagas ir suformuos užsakymus tiekėjams, parodys kokias medžiagas paimti kievienam projektui.Tai leis sutaupyti nemažai darbo laiko ir ekonomiškiau naudoti medžiagas gamyboje.

Programa suplanuos gamybą ir paskirstys užduotis vykdytojams. Darbuotojai gavę užduotis atsižymės kada jas pradėjo ir kada pabaigė, o programa atliks visą kitą darbą- apskaičiuos užduoties vykymo laiką, paskaičiuos atlyginimus darbininkams, nurašys medžiagas ir užpajamuos detales, o po to jas nurašys ir užpajamuos surinktus namukus išvežimui.

Vadovams programa padės kontoliuoti klientų užsakymų vykdymo eigą ir nepavėluoti su jų įvykdymu. Programa padės įdiegti apmokėjimo nuo išdirbio sistemą ir taip padidinti darbininkų suinteresuotumą darbu. Planavimo sistema sumažins užslėptas gamybos resursų prastovas dėl pastoviai susidarančių "butelio kakliukų" ir padidins viso gamybos efektyvumą 10-20%.

Įdiegus AIVA progrrama beveik nebeliks darbo apskaitininkams, nes visa gamybos apskaita atlieka programa kai darbininkai registruoja jiems duotų užduočių atlikimą.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt