Didesnėse įmonėse dažnai susiduriama su problema, kai reikia kontroliuoti darbuotojų vėlavimus, pietų pertraukas, rūkymui ir kitiems dalykams praleidžiamą laiką ne darbo vietoje.

Darbo laiko apskaitos žiniaraščius(Tabelius) personalo skyriai dar nuo sovietinių laikų dėl ramybės yra įpratę užpildyti pasibaigus mėnesiui. Į jį paprastai įrašomi tik savaitgaliai ir oficialiai pagrįstos darbuotojų ligos bei atostogų dienos, dėl to nors darbuotojas dalį laiko ir nedirbo, jam vis tiek mokamas pilnas atlyginimas, įmonės patiria nemažus nuostolius. 

AIVA SISTEMA siūlo sprendimą – darbuotojų laiko apskaitos sistemą AIVA LAIKAS, kuri palengvins šių procesų kontrolę, padidins pasitikėjimą tarp darbdavio ir darbuotojo bei pateiks tikslius duomenis atlyginimų paskaičiavimui.

AIVA LAIKAS darbo laiko apskaitos sistema –  sprendimas, leidžiantis automatizuoti įprastas darbo apskaitos lapelio (Tabelio) pildymo operacijas, darbuotojų atvykimo bei išvykimo laiko fiksavimą. AIVA laiko apskaitos sistema gali būti diegiama įmonėje tiek kaip atskira sistema, tiek kaip viena iš AIVA GAMYBA procesų valdymo sistemos posistemių

 

Sistema yra valdoma naudojant RFID kortele atpažinimo būdą RFID kortele, kuri yra nuskaitoma specialiu duomenų nuskaitymo ir perdavimo į Interneto serverį įrenginiu, darbuotojui norint patekti į patalpas arba iš jų išeiti.

 

Nuskaitymo įrenginys gali tik fiksuoti darbuotojo praėjimą arba dar valdyti durų spyną arba praėjime stovintį turniketą.

 Sistema gali būti naudojama darbuotojų kontrolei, efektyvumo, vėlavimų apskaitai, taip pat sistema gali būti susieta su motyvacine sistema.

 

Sistemos privalumai ir laiko stebėjimo ypatybės:

  • Tikslus faktiškai išdirbto laiko skaičiavimas ir darbuotojų naudingumo įvertinimas
  • Pavėlavusių į darbą ir anksčiau išėjusių iš darbo dabuotojų ataskaita realiame laike
  • Atlyginimo apskaičiavimas nuo faktiškai išdirbto laiko ir daro laiko įkainio
  • Darbuotojų įregistravimo/išregistravimo įrašai duomenų bazėje registruojami automatiškai.
  • Galimybė stebėti kiekvieno darbuotojo atskirai, sektoriaus ar įmonės darbo valandas.
  • Iš automatiškai užpildytos Tabelio formos gali būti sugeneruojama ataskaita .xls formatu importui į atlyginimų skaičiavimo programą.
  • AIVA darbo laiko ir praėjimo kontrolės sistema gali veikti tiek  savarankiškai tiek AIVA 9001 verslo procesų valdymo sistemos sudėtyje, todėl nereikia kelių programų, kas supaprastina jų aptarnavimą, bendrų duomenų, kaip darbuotojų pavardės, panaudojimą.
  • AIVA darbo laiko sistemą galima panaudoti darbo laiko apskaitai ir tabelių sudarymui ne tik pagal įmonę bei jos padalinius, bet ir pagal vykdomus projektus.

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt