Atsižvelgdami į vis didėjantį medicinos įstaigų darbo kompiuterizavimo poreikį, sukūrėme pažangią WEB tecnologijomis pagristą pacientų registracijos registratūroje ir Internetu, pacientų kortelių informacijos, vizitų, gydymo planavimo ir gydytojų darbo automatizavimo kompiuterinę programą „AIVAweb MEDICINA“, o jos pagrindu-specializuotus sprendimus Širdies klinikai, Sveikatinguimo centrams ir kitos paskirties medicinos įstaigoms.

 Ši unikali programa supaprastina pacientų registraciją, palengvina gydytojų ir visos klinikos darbą.

„AIVAweb MEDICINA“ įdiegta vienoje iš žymiausių Lietuvos širdies klinikoje, taip pat sveikatingumo centre.

 Šią sistemą galime adaptuoti šeimos klinikoms, stomotologiniams kabinetams, poliklinikoms ir pan.

    Sistema leidžia gydytojams efektyviau susiplanuoti savo darbo laiką, gauti ataskaitas apie būsimus ir, įvykusius vizitus. Klinikos vadovai gali matyti įstaigos veiklos ir finansines ataskaitas, gydytojų darbo rezultatus.

Sistema įgalina pacientų registraciją internetu. Pacientai matydami gydytojų darbo grafiką, pasirinkę neužimtas valandas, gali internetu prisiregistruoti pas gydytoją.

Gydytojas, laukdamas vizitų, gali peržvelgti pacientų ligų, ankstesnių vizitų, atliktų tyrimų informaciją. Gydytojai programos pagalba suplanuoja pacientų gydymą ir tyrimus, pacientai, atėjus laikui pasirodyti klinikoje, gauna automatinius priminimus trumposiomis SMS žinutėmis, el. paštu.

Apmokėjimų ir skolų modulis leidžia administruoti pacientų skolas, matyti įsiskolinimus ir dar daugiau.

AIVAweb MEDICINA programą medicinos įstaigos gali įsigyti arba naudotis kaip paslauga  nuomos pagrindais, mokėdamos nedidelį mėnesinį mokestį.

Jei po kurio laiko medicinos įstaiga nori nebenuomuoti, o įsigyti programą, programos pirkimo kainą sumažiname pusę įmokėtos už programos nuomą sumos bei perrašome duomenų bazę į įmonės serverį.

Už papildomą vienkartinį mokestį apmokome savo klientus naudotis programa, galime pritaikyti programą specifiniams poreikiams, integruoti pacientų registracijos sistemą į Jūsų įstaigos esamą interneto svetainę arba sukurti naują interneto svetainę.

Taip pat, teikiame programos autorinės priežiūros paslaugą, į kurią įeina konsultacijos telefonu, bei programos atnaujinimas pasirodžius jos naujai versijai.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt