Paprasti barkodų skeneriai, kaupikliai skeneriai ir RFID skeneriai vis plačiau naudojami įvairiose įmonėse. Jie gali Jums padėti greičiau užpajamuoti gautas medžiagas, atrinkti reikalingas užsakymų gamybai medžiagas ir jas nurašyti užsakymui, perkelti iš gamybos darbo vietų į stelažus pagamintus po kiekvienos gamybos operacijos ruošinius, perkelti pusgaminius iš vieno sandėlio į kitą nurodant kurioje vietoje padėti pusgaminiai, surinkti pagamintą produkciją pagal kliento užsakymus išvežimui, padėti atlikti nebaigtos gamybos ir sandėlio medžiagų bei pagamintos produkcijos inventorizaciją. Šie sprendimai mažina valdymo darbo sąnaudas ir padeda išvengti klaidų.

Aukščiau paveikslėlyje parodyti ir kiti galimi skenerių panaudojimo variantai gamybos įmonėse. ( žr. https://www.scandit.com/industries/manufacturing ) .

Paprastų, laidinių ir belaidžių skenerių panaudojimas paprastai reikalauja tik santykinai nedidelio papildomo funkcionalumo verslo valdymo programoje. Tuo tarpu kad panaudoti kaupiklius skenerius reikalingos tam tikslui sukurtos programėlės arba, kitaip, aplikacijos, kurios ima pradinius duomenis iš verslo valdymo programos duomenų bazės ir į ją įrašo rezultatus.

Aplikacijų realizacija priklauso nuo operacinės sistemos, kuri naudojama kaupiklyje skeneryje. Paskutiniu metu paplito kaupikliai skeneriai su Androido operacine sistema, kuri naudojama ir išmaniuosiuose telefonuose. Išmanieji telefonai taip pat gali būti panaudojami skenavimui, tačiau jie turi du trūkumus- neatsparūs mechaniniams poveikiams, bei lėčiau skenuoja ir labiau tiktų i skenuoti reikia labai retai.

 Žemiau trumpai aptarsime kaip gamybos įmonėse geriau galima panaudoti paprastus laidinius skenerius ir kaupiklius skenerius.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt