AIVA GAMYBA programa gerai pritaikyta plastikinių detalių, maišelių, juostų, granulių gamybos įmonėms. Rankinio darbo sumažinimui duomenys apie gautas žaliavas ir pagamintą produkciją nuskaitomi tiesiogiai iš elektroninių svarstyklių, o pagamintų produktų surinkimas ir perkėlimas vykdomas  kaupikliais skeneriais. Sveriant pagamintą produkciją ar pakavimo metu spausdinant iš programos lipdukus su barkodais, programa automatiškai nurašo žaliavas ir užpjamuoja produkciją.

 Programos pagalba galite automatizuoti praktiškai visus įmonės procesus. Pagrindiniai trumpai aprašyti žemiau.

Kainos skaičiavimas ir pasiūlymų ruošimas. 

Plastiko gaminių gamyboje dažnai keičiasi žaliavų savikaina, atsiranda nauji gaminiai, todėl daug laiko sugaištama užsakymų priėmimui, sunku tiksliai paskaičiuoti gaminių kainą, gaištamas laikas pasiūlymų ruošimui, vadybininkų darbo apskaitai.

AIVA programoje užsakymo metu įvedus gaminio norimas charakteristikas programa paskaičiuos jo gamybos savikainą ir kainą, suformuos komercinį pasiūlymą ir užsakymą gamybai. Taip sutaupysite daug vadybininkų laiko bei galėsite įdiegti jiems  apmokėjimo nuo asmeninių pardavimų pelno  sistemą  ir padidinti pardavimų apimtį. Daugiau apie CRM

Tiekimo valdymas.

Žaliavos plastiko  gamybai perkamos dideliais kiekiais, jų kainos dažnai keičiasi, todėl labai svarbu jų atsargų valdymas- kad nebūtų nuperkama per daug ir kad nepritrūktų padidėjus klientų užsakymams.

AIVA programoje galima nustatyti minimalias normas, kada programa signalizuos jog laikas užsakyti žaliavas, ir maksimalias normas, pagal kurias programa apskaičiuos kokius kiekius reikia užsakyti. Sukaupus duomenis už ilgesnį periodą, programa gali pati prognozuoti šias normas ir pagal jas suformuoti ir išsiųsti laiškus su žaliavų užsakymais tiekėjams, o gavus medžiagas ar užsakytas detales, nebereikės jų duomenų įvesti į programą. Taip sutaupysite daug laiko duomenų įvedimui bei išvengsite klaidų ir žaliavų trūkumo. Daugiau apie  Tiekimą .

 

Žaliavų ir pagamintos produkcijos  apskaita gamyboje

Kokybės kontrolei reikalinga žinoti iš kokios partijos žaliavos. Gaminant dalis produkcijos brokuojama, todėl gamyboje reikalinga apskaityti ne tik pagamintą produkcija bet ir atliekas, kurios tampa vėl žaliava gamybai.

AIVA programa suformuoja žaliavų perdavimo užsakymų vykdymui planą. Iš šio plano galima perkelti žaliavas į gamybą automatiškai arba tam panaudoti kaupiklį skenerį. Programa gali paimti ir užpajamuoti pagamintos produkcijos svorį bei atliekų svorį tiesiai iš svarstyklių. Todėl gamybos apskaitai visai nebereikės apskaitos darbuotojų.  Daugiau apie Gamybos apskaitą .

Gamybos planavimas. 

Dėl  didelio įvairių užsakymų kiekio, gamybos užsakymų prioritetų keitimo bei įvairių , trikdžių gamyboje, rankinėmis priemonėmis sunku optimaliai suplanuoti gamybos procesus. Planuojant gamybą reikia įvertinti įrengimų paruošimo darbui laiką, kuris priklauso ar tos pačios spalvos gaminiai gaminami.

 AIVA programa suplanuos užsakymų gamybos eilę bei kiekvieno  užsakymo gamybos procesą, gamybos planus  įrengimams. Planai parodomi Ganto kalendoriniuose grafikuose, o suplanuotos užduotis darbininkams. Daugiau apie  Gamybos planavimą.

Gamybos valdymas 

Gamybos užduotis  daugelyje įmonių iki šiol suformuojamos rankiniu būdu. Jų atlikimą darbuotojai registruoja  ant popieriaus, todėl tolimesnė apskaita užima nemažai rankinio darbo, o duomenis apie plano vykdymą gaunami pavėluotai.  

Suplanuotos užduotis darbininkams gali būti pateikiamos dviem būdais,- a) atspausdinama paskyra su operacijų barkodais, arba b) užduotis parodoma darbuotojui kompiuterio ekrane. Atlikus gamybos operaciją, jos įvykdymo registracija gali būti atliekama trimis būdais,- 1) skenuojant paskyros barkodus, 2) patvirtinus operacijos atlikimą ekrane, arba 3) nuskaitant  pagamintos produkcijos kiekį iš svarstyklių. Kartu programa gali atspausdinti gaminių lipdukus su barkodais. Iš gautų duomenų programa apskaičiuos atlyginimus darbininkams. Įdiegę programą geriau suplanuosite gamybos procesus ir padidinsite darbo našumą, sumažinsite produkcijos savikainą. Daugiau apie  Gamybą.

Pagamintos produkcijos Išvežimas

Išvežimo apskaita įmonėse vykdomos per buhalterijos programą, į kurią reikalinga suvesti ranka užsakymus.

AIVA programoje iš klientų užsakymų programa automatiškai suformuoja, sąskaitas, važtaraščius, CMR ir nurašo produkciją iš sandėlio. Esant tokiam automatizavimo lygiui sandėlio apskaitai nebereikės apskaitininko, o sąskaitų spausdinimą atliks sandėlininkas. Daugiau apie   Sandėlių apskaitą

Klauskite robert@aiva.lt

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt