Daugelyje gamybinių įmonių, ypač kurios užsiima nestandartine gamyba,  Interneto svetainės neturi realizuotų e-komercijos funkcijų. Geriausiu atveju, galima užduoti tik klausimą, kuris ateina vadybininkams kaip elektroninis laiškas, todėl neretai “pražiūrimas” . Užsakovai neturi galimybės patys suformuoti užsakymus ir matyti jų vykdymo eigą, o tai kartais tampa priežastimi kad užsakovai pasirenka kitą tiekėją su kuriuo dirbti paprasčiau.

AIVA e-komercijos sprendimas gamybininkams  nestandartinių gaminių užsakymui per Interneto svetainę  parodytas  paveikslėlyje.

 AIVA Interneto svetainės e-komercijos programa suformuoja imdama duomenis iš AIVA duomenų bazės Interneto svetainėje gaminių katalogą. Klientas iš katalogo gali pasirinkti ir užsakyti  tiek standartinius gaminius tiek nestandartinius.

Nestandartinių gaminių užsakymo atveju pasirenkamas gaminio tipas. Pasirinktam gaminių tipui programa parodo kokias  jo charakteristikas galima įvesti ar pasirinkti, o kai klientas jas įveda, paskaičiuoja užsakomų gaminių gamybos savikainą, o iš jos  užsakomų gaminių kainą, kurią ir parodo klientu.

Klientui patvirtinus  užsakymą, programa jį užregistruoja duomenų bazėje ir parodo vadybininkams Internetinių užsakymų sąraše, iš kurios vadybininkas  gali nusiųsti užsakymo patvirtinimą klientui bei perduoti užsakymą į gamybos planą vykdymui.

Interneto svetainėje taip pat suformuojama užsakymo vykdymo eigos ataskaita.

AIVA e-komercijos gamybai sprendimo nauda

AIVA E-komercijos sprendimas gali būti labai naudingas ypač toms įmonėms, kurios dirba su užsienio klientais, kuriems dažnai patogiau užsakyti gaminius Interneto, bei kurie nori operatyviai sužinoti kaip vykdomi jų užsakymai. Įdiegus gamybos e-komercijos sistemą bus patenkinti ne tik klientai, bet tai labai naudinga ir įmonei, kadangi taupomas jos vadybininkų laikas užsakymų priėmimui iš klientų.

Toks  E-komercijos sprendimas gamybinei įmonei leidžia efektyviau panaudoti gaminių aprašymus,- ne tik Interneto svetainėje, bet ir kitiems tikslams:  rinkodarai  - naujienlaiškių apie gaminius siuntimui, bei  komercinių pasiūlymų ruošimui.

 E-komercijos sprendimas taupo vadybininkų laiką, nes klientas pats užregistruoja užsakymą. Tuo pačiu geriau aptarnaujami užsako

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Standartinių ir Nestandartinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę, perdavimo į gamybą ir vykdymo ataskaitų pateikimo Interneto svetainėje procesų valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt